Кондиціонери Midea

Бренд MideaХолдинг Midea, який випускає відомі кондиціонери Midea (мідеа) – яскравий представник класу лідерів побутових кондиціонер на ринку України. Історія компанії починається в 1966 році і є історією успіху і впевненого потужного розвитку.

Продукція компанії недарма користується великим попитом в Україні та на Закарпатті. Адже безкомпромісна якісний та стильний  за дизайном кондиціонер Мідеа пропонується за ціною, яка є нижчою, ніж у конкурентів. Та нижча ціна не означає нижчу якість, навпаки, часто вона перевищує виробників вищого класу..

 

Midea factory

В сегменті побутових кондиціонерів компанія є лідером не лише в Україні. Так, на китайському ринку побутових кондиціонерів холдинг Midea займає 21% ринку, і далі нарощує оберти, обравши амбітну ціль – бути на першому місці у сегменті побутових приладів, пральних машин, кондиціонерів та VRF-систем.

І у компанії є всі підстави, щоб досягнути своєї мети. Холдинг співпрацює з великою кількістю світових компаній, має величезні виробничі потужності та дослідницькі центри. Кондиціонери Midea мають сертифікати більшості  світових сертифікаційних центрів та лабораторій, що є іще одним підтвердженням високої якості продукції.

На свою лінійку кондиціонерів та теплових насосів компанія Midea надає розширену гарантію – 5 років!

Такий термін гарантії надається при умові монтажу та щорічного обслуговування техніки Midea спеціалістами авторизованих сервісних центрів. В розширеній гарантії приймають участь бренди Mide, Idea, IdeaPro, Samurai.

Компанія “ProClima” є авторизованою точкою продажу та авторизованим сервісним центром брендІВ Midea, IDEA, IDEAPRO, SAMURAI в Закарпатській області,

 і уповноважена проводити офіційний продаж та кваліфікований монтаж кліматичної техніки Midea з наданням розширеної гарантії на 5 років.

Купити кондиціонер Midea за вигідною ціною в Закарпатській області Ви можете в інтернет-магазині компанії “ProClima”. Вибирайте на сайті або зателефонуйте нам: +38 050 817 01 20 або +38 068 817 01 20, із задоволенням допоможемо Вам обрати потрібну модель.

ДО МАГАЗИНУ

Вас може зацікавити: