Кондиціонери Cooper&Hunter

Cooper&Hunter Logo

Кондиціонери Cooper&Hunter – яскраві представники знаменитого виробника. Продукція Cooper&Hunter – ергономічна, комфортна, завжди відповідає модним трендам дизайну, поєднує в собі інноваційнсть, сучасні технології виробництва, і, звісно, високу якість. Кількість випущеної продукції вимірюється мільйонами одиниць, а техніка Cooper&Hunter продається на всіх континентах світу, завоювавши довіру користувачів. Надійна та якісна продукція сертифікована більшістю сертифікаційних центрів Європи та Америки.

Високу якість продукції можна охарактеризувати такими фактами:

 1. Кількість виробів, які віддефектовуються на виробництві, складає менше 0,2%.
 2. Продукцію випускають з виробництва лише після 100% тестування всіх систем та повної перевірки функціональності.
 3. В кліматичній техніці використовується екологічно безпечний фреон R32.

Власні центри розробки та досліджень компанії постійно вдосконалюють діючі технології і розробляють нові, більш екологічні та економічні, підвищуючи рівень кліматичної техніки Cooper&Hunter.

Саме тому кондиціонери та теплові насоси Cooper&Hunter – завжди бажаний об’єкт для придбання.

На кондиціонери та теплові насоси компанії COOPER&HUNTER надається розширена гарантія 5 років!

Такий термін гарантії надається при наступних умовах:

 • продукція придбана у офіційних представників Cooper&Hunter;
 • коректно заповнений гарантійний талон;
 • є договір із сертифікованим монтажником, в якому обумовлені умови надання розширеної гарантії (див.нижче*);
 • наявний чек;
 • обов’язкова реєстрація продукції на сайті Cooper&Hunter.

Фахівці компанії “ProClima” є авторизованими (сертифікованими) спеціалістами по системам кондиціонування TM “Cooper&Hunter” в Закарпатській області.

Вони уповноважені проводити продаж, кваліфікований монтаж, налагодження та сервіс кліматичного обладнання TM “Cooper&Hunter” та можуть надавати на цю продукцію вищевказану розширену гарантію на 5 років.

*У договорі з сертифікованим монтажником зазначено умови, за яких надається розширена гарантія 5 років на продукцію “Cooper&Hunter”.

Так, користувач (покупець) зобов’язаний:

 1. Проводити сервісне обслуговування: побутового кондиціонерамінімум один раз на 12 місяців; напівпромислового та промисловогомінімум один раз на 6 місяців. Для виконання цих робіт запрошуються сертифіковані спеціалісти “Cooper&Hunter”, вартість їх робіт оплачується згідно тарифів на обслуговування (переглянути тарифи).
 2. Не порушувати гарантійних зобов’язань та правил експлуатації кондиціонера.
 3. Щорічне сервісне обслуговування вважається проведеним, якщо у відповідному корінцеві договору зазначено дату обслуговування, П.І.Б. майстра, номер його сертифікату, підписи майстра та користувача

Придбати кондиціонер Cooper&Hunter за вигідною ціною в Закарпатській області Ви можете в інтернет-магазині компанії “ProClima”. Вибирайте на сайті або зателефонуйте нам: +38 050 817 01 20 або +38 068 817 01 20, із задоволенням допоможемо Вам обрати потрібну модель.

ДО МАГАЗИНУ

Вас можуть зацікавити: