Міжнародна виставка Clima Fest Ukraine 2021, м.Київ, 24-26 лютого 2021р.

«Clima Fest Ukraine 2021», 3-я міжнародна виставка в Україні для професіоналів і фахівців з кондиціювання, охолодження, вентиляції та очищення повітря. Відбулась 24-26 лютого 2021 у м.Київ на площах виставкового центру «Акко Інтернешнл». Делегація компанії «ProClima» (до березня 2024 року – “ClimatZone”) відвідала цю виставку, оскільки вона є однією з найважливіших подій на ринку кліматичної техніки України.

Завдяки вдало підібраному часу (міжсезоння на початку нового сезону, коли в українських фахівців з кліматичної техніки є вільний час), виставка завжди збирає багатотисячну аудиторію спеціалістів з усієї України під гаслом «Clima Fest – тільки для професіоналів!». Організаторам вдається створити хороший майданчик для професійного спілкування та наведення контактів між виробниками і  оптовими продавцями кліматичної техніки, з однієї сторони, та інсталяторами систем і роздрібними продавцями – з другої.

Організаторами виставки “Clima Fest Ukraine 2021”.є компанія «Expo Group International» та «Асоціація інсталяторів інженерних систем».

Компанія «Expo Group International» вже понад 8 років професійно організовує виставки в сфері HVAC (англ. скор.«heat, ventilation, air condition» – «опалення, вентиляція, кондиціювання») та будування.

«Асоціація інсталяторів інженерних систем» об’єднує велику групу виробників, монтажників, проектантів, сервісних інженерів, регіональних партнерів та інших гравців ринку HVAC. Організовує змагання спеціалістів з монтажу інженерних систем.

На виставці були представлені всі основні гравці ринку кліматичної техніки в Україні. Важливість цієї події в тому, що є можливість ознайомитись з новинками, які пропонуються компаніями, знайти нових партнерів, поділитись власним досвідом та дізнатись досвід інших.

Протягом роботи виставки було багато семінарів та конференцій. На них представники компаній представляли нові продукти, технології, а також стратегії просування кліматичної техніки.

На жаль, часто звучала фраза «падіння продажів». У зв’язку із сумновідомою пандемією COVID-19 відбулись падіння виробництва та продажу кліматичної техніки. Враховуючи, що основна кількість виробничих потужностей виробників розташована в Китаї, який першим відчув атаку вірусу, удар по виробництву був дуже суттєвим. Більшість заводів була зупинена, виробникам довелось витратити велику кількість грошей на захист працівників, на подолання пандемії та її наслідків.

І хоча уряд Китаю ввів податкові послаблення та інші механізми, покликані допомогти вижити виробникам, їх втрати та витрати є дуже великими. Компенсувати їх можливо було би активними продажами продукції, але пандемічна реальність демонструє глибоке просідання продажів. Карантинні обмеження та призупинення економічних процесів у цілому світі вдарили, в тому числі, і  по покупцях кліматичної техніки. Падіння доходів змушує економити і перенаправляти кошти повз придбання кліматичної техніки.

В зв’язку з цими процесами та необхідністю втриматись на плаву, всі виробники анонсували подальше зростання цін на свою продукцію. Втім, вони висловили стриману надію, що зростання припиниться на початку літа, тобто з початком сезону активних продажів та інсталяцій кліматичних систем.

Все ж, незважаючи на невтішні новини, гравці ринку не втрачають оптимізму і з нетерпінням очікують початку сезону.

Також протягом дії виставки проводились баттли серед інсталяторів кліматичних систем, на головній сцені відбувалось багато розважальних подій, і загалом атмосфера була бадьорою та енергійною.

Пропонуємо до перегляду цікаві фото з виставки.

Залиште відповідь